Rox Hotel Airport İstanbul

Şartlar, Koşullar & Gizlilik Politikası

ROX HOTEL AIRPORT GİZLİLİK POLİTİKASI

Rox Hotel Airport müşterilerinden, ilgili mevzuat çerçevesinde zorunlu olarak alması gereken bilgiler yanında yalnızca, vermeyi hedeflediği en iyi hizmet ve ürünü sağlamak amacı ile gerekli olduğu düşündüğü bilgileri toplamaktadır.


Müşteri bilgileri Rox Hotel Airport içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve Rox Hotel Airport çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri Rox Hotel Airport Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri mevzuatta belirtilen zorunluluk durumları haricinde hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılamaz. Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmakta ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının Rox Hotel Airport Politikaları çerçevesinde tesbit edilen gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir. Müşteri Bilgileri mahkemeler ve resmi kurumlar hariç sadece müşteri talepleri doğrultusunda diğer kurumlarla paylaşılabilir.


Rox Hotel Airport tarafından bilgilendirme yapılması istenmediği durumda +90 212 551 05 06 numarlı telefondan bu talebin iletilmesi yeterli olacaktır.


Rox Hotel Airport, ilgili mevzuat çerçevesinde müşteri bilgilerinin gizliliğini temin etmek kaydıyla, güveninize saygı duyduğu belirtir. Her karşılaşma noktasında veya konukla iletişime geçilen her yerde kişisel bilgi toplanabilir. Bizimle paylaşmayı seçebileceğiniz başka bilgilere ek olarak, bu kişisel bilgiler aşağıdaki bölümleri içerebilir: Ad, Soyad, İletişim Bilgileri, Doğum Tarihi, Tercih Edilen İletişim Yöntemleri, Unvan, Adres, Kredi Kartı Bilgileri, Uçuş ve Seyahat Programı, Geliş Gidiş Tarihi, Oda Tercihleri, Havayolu ve Araba Kiralama Paketlerine Ait Bilgiler. Ek olarak bu bilgiler aşağıdaki amaçları gerçekleştirmek için kullanılabilir: Rox Hotel Airport’un hizmetlerini geliştirmek; yüksek düzeyde bir konukseverlik göstermek ve sitenin ilgi çekmesini sağlamak. Bu bilgiler, size bültenleri, promosyonları ve özel ürünleri göndermek ve çevrimiçi anketler, piyangolar, çekilişler ya da e-posta, telefon veya posta yoluyla başka yarışmalar düzenlemek için de kullanılır.


Bu site ziyaret edildiğinde ve bu siteyle etkileşime geçildiğinde Rox Hotel Airport hizmet sağlamak için sözleşme yaptığı üçüncü taraflar kişisel olmayan bilgileri (örneğin, ziyaret edilen site sayfalarının listesi) toplayabilir. Pek çok başka sitenin yaptığı gibi, sitemiz de ilgi alanlarınıza uygun içerik sunmaya, rezervasyonlarınız ve taleplerinizi işleme koymaya ve/veya ziyaret biçimlerinizi analiz etmeye yardımcı olmak için “tanımlama bilgileri” veya diğer teknolojileri kullanmaktadır. Tanımlama bilgileri, kendi başlarına sizin bireysel kimliğinizi ifşa etmek için kullanılamazlar. Bu bilgi, sitemizi ziyaret ettiğinizde sunucularımızın sizi değil ama tarayıcınızı tanımlamasına yardımcı olur. Tanımlama bilgilerini bilgisayarınızdan kaldırmak isterseniz, tarayıcınızı (tanımlama bilgilerinin nasıl silineceğini öğrenmek için tarayıcınızın “yardım” menüsüne bakın) kullanarak bu bilgileri silebilirsiniz.


Ayrıca, Sitelerde reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini de kullanabiliriz. Lütfen bu üçüncü taraf reklam verenlerin de, tarayıcınızın hangi reklamları gördüğü ve reklamlar verildiğinde hangi site sayfalarını görüntülediğinizi kaydetmek için başka yöntemlerin yanı sıra, tanımlama bilgileri, piksel etiketleri ve diğer teknolojileri kullanabileceğini unutmayın. Rox Hotel Airport, bu teknolojinin kullanımını ve sonuçta elde edilen bilgiyi kontrol etmediği gibi üçüncü tarafların eylemlerinden ve politikalarından da sorumlu değildir. Kişisel olmayan bilgiler bizzat sizi tanımlamadığı için, bu tip bilgileri herhangi bir amaç için kullanabilir veya açıklayabiliriz. Bazı durumlarda, kişisel olmayan bilgileri kişisel bilgilerle birleştirebiliriz (örneğin tanımlama bilgilerine e-posta adresleri koymak gibi). Kişisel olmayan herhangi bir bilgiyi kişisel bilgiyle birleştirirsek, birleşmiş haldeki bilgi, bizim tarafımızdan bu Politikaya uygun bir şekilde kişisel bilgi olarak değerlendirilecektir.


Sitemiz üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Lütfen, söz konusu üçüncü tarafların söz konusu veri ve bilgileri toplaması, kullanması, muhafaza etmesi, paylaşması veya açıklamasıyla ilgili hiçbir sorumluluğumuz bulunmadığını unutmayın. Üçüncü taraf sitelerine bilgi verirseniz, bu durumda o sitelerin gizlilik politikası ve hizmet hükümleri geçerli olacaktır. Kişisel bilgilerinizi vermeden önce, ziyaret ettiğiniz web sitelerinin gizlilik politikalarını okumanızı öneririz. Rox Hotel Airport, aşağıdakileri sağlamak için uygun önlemleri alacaktır: toplanan kişisel bilgileri yetkisiz erişim, ifşaat, tahrif veya tahribe karşı korumak, ve kişisel bilgileri doğru ve güncel bir biçimde ve geçerli mevzuata uygun halde saklamak. Ayrıca, iştiraklerimizin ve hizmet sağlayıcılarımızın kişisel bilgilerinizin gizliliğini muhafaza etmek için gereken çabayı göstermelerini sağlamaya da çalışmaktayız. Çevrimiçi işlemler için, sitemiz aracılığıyla bize gönderdiğiniz kişisel bilgileri korumak için teknoloji kullanıyoruz. Ne yazık ki, hiçbir güvenlik sisteminin veya İnternet üzerinden veri aktarma sisteminin bütünüyle güvenli olduğu yolunda bir garanti verilemez. Bu Politikada zaman zaman değişiklikler yapılabilir. Bu politikada maddi değişiklikler yapıldığında, değiştirilmiş politika sitede yayınlanır. Politikanın üst kısmındaki tarihe bakılarak, bu Politikanın en son ne zaman güncellendiğini öğrenilebilir. Politikada yapılan değişiklikler, değiştirilmiş Politikanın sitede yayınlanmasından sonra yürürlüğe girecektir. Bu tip değişiklikler sonrasında sitenin kullanılması, o sırada yürürlükte olan değiştirilmiş Politikanın tarafınızca kabul edildiğini gösterir.

Rox Hotel Airport İstanbul, Türkiye